14 Yaşındaki Yeğenimi O Yaşta Milli Ettim

Merhaba adım Necla 42 yaşındayım ve Istanbul Ataşehirde ikamet ediyorum ve 8 yıldır dulum. Kendimi hep salatalık veya havucla tatmin ederdim.

Bir keresinde ben tam evde salonda amıma kalın orta bir salatalık sokarken ve o esnada telefondan porno izlerken birden kapı çaldı saat 14:45'de. Panikle Am sulu salatalığı olduğu gibi masaya bıraktım kilotumu giymeden taytımı giyip kapıya koştum. Seslendim ses gelmedi ve cama koştum, gelen Kardeşimin oğlu Burak idi. Seslendim,,, Buraaaakkk""" Buraaaaaaakkk""" diye, oda yukarıya baktı, aaa... Hala sen evde yoksun sandım diyiverdi. Burak yeğenim daha 14 yaşında. Yukarıya çağırdım ve geldi otur oğlum dedim oturdu, bende mutfağa gittim Soguk birşey içermisin kola gibi?? diye seslendim, birden sesini duydum kola koyarken, aaaa.. salatalığa baaaak ne büyük diye. Dedim eyvahhh... elim ayağım dolaştı kola elimden kaydı hemen hızlıca temizleyip içeriye koştum ve salona geldiğimde bura resmen salatalığı yarısından fazlasını yemiş bile. Şok oldum naptın sen Burak dedim... niye noldu Hala diyince ağızım acık yok birşey dedim. Çocuk resmen am sulu salatalığı yemişti resmen 3 kez boşalmıştım o salatalığa nası yedi anlamadan dedim, çocuk 14 yaşında am kokusunu tadını nerden bilsin dedim sonrada.

Neyse ki yalana yalana yedikten sonra bana Hala nası yaptın bunu diye sordu??? Neyi nası yaptım diye cevap verdim ?!!?

Salatalığı Hal? Çok güzel hem sulu hem yumuşaktı dışının tuz ayarı iyiydi beya... diyince Gülerek yüzüne dokunarak yerim seniiii diyerek hafif tüylenmiş bıyıklarından öptüm oda utandı Hala yaa... diyerek.

Gerçekten lezetliydi daha varmi diye sorduğunda birden içim ürperdi ve amım karıncalanarak değişik duygularda gerçekten istiyormusun bidaha??? diye değisik bir ateşli değimle sorduğumda. Evet Hala isterim varsa diyince aklıma nası yaparım dedim. Birden bu Ensest Hikayeler geldi aklıma, ama bu çocuğun ki kalkmaz ki derken, plan kuruyordum. Tamam bekle dedim birazdan getircem hazırlayım bekle sen sana kola getireyim diye mutfağa gittim ve dolaptan hemen bir salatalık çıkararak amımla oynamaya başladım Burağı düşünerek, aman Allahım ben napıyorum böyle dedim ama devam ettim. Salatalık ufaktı olsun istedi verecem Küçük salatalık Burağın siki diye düşünerek boşaldım ve birden ses duydum geliyordu.

da


Panikle Salatalığı amıma tamamen soktum ve Toparlanıp kilotsuz taytımı çektim yukarı oda o an pat die girdi ve nerde salatalık diye sorunca,,, Hazırlanıyor Oğlum ben sana bekle demedim mi diye cevap verdim. Kolam nerde ??? Hemen getiriyorum dedim ama gitmedi. Kolaları doldurdum ve içeriye gittik oturduk ve Burak birden Hala orda ki Kilot mu diye sorunca,,, Hemen kalkıp kilotu yerden almak için domaldım arkam Burağa dönüktü, ve birde Halaa,, o neee ?? Diye seslenince yine ne oldu be ??? Diye cevap verdim, Hala senin Pipin mi var ? Dediğinde şoke oldum. Neee??? Diye bildim, elimi abış arama attığımda ufak salatalık biraz amımda çıkmış ve dar bir tayt olduğundan salatalık sik gibi kabarıklık yapmış. Birden güldüm dur sana salatalığını getireyim dedim, sırıtarak Mutfağa girdim hemen elimi taytıma sokup amımdan salatalığı çıkardım kesdim bir bardağa koyum aklıma munzurluk daha gelip bardakla Tuvalete gidip Salatalıklı bardağa işemek geldi aklıma.

Işedim sirke gibi duruyordu sidik gibi de kokmuyordu. Çıktım içeriye girdim ve bardağa Burağın önüne koydum. Buyur Hayatım afiyet olsun deyip bende yanına oturdum. Burak hemen uzunca 4 de bödüğüm salatalıktan alarak ağızına attında, yüzü buruştu. Noldu Burak beğenmedin mi yoksa ? Dedim, Burak, yooo,,, beyendimde bu biraz daha farklı...dedi. dedim ne gibi fark. Bilemem Daha Tuzlu daha Ekşi gibi deyince amım yine sulandı, ve öylemii canimmm diye cevap vererek sokuldum ona. Ne yapıp yapıp bu çocuğa öz yeğenime hemde 14 yaşndaki yeğenime siktirmeliydim kendimi ama nasıl iğce Ensest ve çocuk olduğundan daha da heycan bastı. Arzu ve Korku içindeydim. Kocamdan sonra hiç sikilmedim.

Ye hayatım ye bak bu su da baska özel yapım hatta onuda içki şifa olsun erkeğim diyordum. Çocuk tamam deyip salataları yedi ve sidiğimi içmeye başladı. Birden bi iki yudum aldıktan sonra,, ııııı.... diyip ağızı sidik doluyken bardağa gösterip bana baktı, bende yut korkma şifa niyetine diyerek morel veriyordum güven veriyordum. Ki birden lookkk diye yutu verdi, biran içmde titreşim oldu boşaldım bitir o bardağ dediğimde hepsini içti. Mutlaka onun sikine ulaşmalıydı ama nasıl?????

Birden bi fikir geldi aklıma burak çok güzel sana şicak çikolata yapayım diyip düşünce üzerine döküp banyoda üzerini çıkarıp sikine ulaşmakdı planım. :?

Ooo Halammm diye sarıldı bana bende elinden tuttup farkında değilmişim gibi elinin dışıyla bacaklarımı ayırdığım amımın üzerine basarasalıyordum ve o esnada hala konuşuyordum garibim anlamıyordu. Resmen ıslak amıma baş parmağını taytın dışndanda olsa tirnağina kadar soka bildim, birden amıma bakarak irkildi elini çekmek istedi bende bıraktım.

Kalktım ve yapıyorum deyip içeriye gittim, resmen getirdim sıcak çikolatayı önüne domalırken tam sikinin üzerine döktüm ve birden sıcrayarak çığlık attı aaaaaaa,,,, yandımmmmm ,,,,, yanıyorrrr Hallaaaaaaaaaa???? Özür dile dileye kalk banyoya koş dedim elinden tutarak girdik banyoya ben dışında o küvetin içinde tepinerek ağlayarak bağırıyordu, çok üzüldüm sırf benim azgınlığım yüzünden söyleniyordum kendi kendime,,,, ama hedefime ulaşmalıydım.

Pantalonu çıkardık açık yeşil kilotu da çıkardığımda hafif kılanmış bir sik vardı karşımda, eliyle kapıyordu dur oğliäum diye bağırdım... aman Tanrım bu yaşdaki çocuk için beya bir heybetli duruyordu kalın ve damarlı am sularım çözüldü. Birden soğuk suyu açıp sikine tuttup arada yüzüne bakıyorum benim başımı tutuyordu al ağızına der gibi bende elime aldım ve yıkıyorum numarasıyla sivazlıyordum. Taşaklar pürüzsüz ince tüylerle dolu.

Hala yapma daha çok yanıyor diyordu, bende oğlum bunu böyle yapmazsak Hastaneye gitmemiz lazım bi kaç iğne vurarlar diye korkutunca, hayırrr... tamam, tamam Hala nolur sen yap Hastaneye gitmeyelim diye ağlıyordu her yukarı baktığında sikin ucunu yalıyordum anlamıyordu.

Birden Burak bunun tek bir cözümü var dedim neyse yap dedi ... bende tamam ama sonra kimseye bunu anlatmıcaksın diye yemin ettirdim. Halla nolur tamam çok yanıyor.... diye Bağırıyordu. Bağırrrmaaaa diye yükseldim bende. Tamam taman diye sesi azaldı ama inleyerek ağlıyordu, dur biraz üfleyim dedim başladım üflemeye, oda bana bakıyordu sen rahat et başka şey düşün deyip kafanı geriye at dedim. Oda bunu yaptı, üflerken bi yandan üflüyor bi yandan dil atıyordum sikinin deliğine. Hafif hafif sidik geliyordu sanırım korkudan...

Ben o sidiği dilimle yalarken kafasını yakalandım ve Hala napıyorsun diye geri kaçtı.

Dedim Oğlum Tükürük iyi gelir yanıa normalde emilmesi lazım dedim, oda nası yanı deyince,,, bende bana mı bırakacaksın yoksa Hastaneye mi gidelim dediğimde tekrar yüzüme yaklaştı ve Hala? diye seslendi, bende Efendim? Diye ona baktım, bana çişim var dedi, bende oğlum küvetteyiz zaten deyince olur mu ?dedi, bende olur tabi ben tutuyorum sen karışma ben bunu iğleştircem diyip sen sadece yukarıya bak ve hiç bir şey düşünme diyip işe dedim.

Gercekten kafayı yukarıya dikmiş gözler kapalı bi yandan bende iyi şeyler düşün gözünü kapat güzel şeyler hayal et deyip tekrar uçunu yalamaya başladım ve birden şiddetli işemeye başladı ben hem ona bakıp em dileme işetiyorum. Birden bi çesaret alarak sikini az kaldırıp elimle, ağızıma doldurdum sidiği ve yuttum gercekten sidik beya tuzlu bir sıvı ve aslında iğrenc bir aroması var neyse ki bgeri kalanı küvette işedi ve bitime yakın damlarken ağızıma alarak emmeye başladım o damarlı sikibi yandan hafif kılanmış kasıklarını okşuyorum, bir yandan ağızımı beya acarak bağazıma kadar aldım ona bakarak, ve Burak birden aşağıya bakarak Hala napıyorsun?? Dedi, sikini çıkardım ve Burak Hastane ?? Diye cevap verdim,,, tamam... diyip tekrar kafayı geri attı. Arada Taşaklarını yalayıp emiyorum Homurdanarak ve tekrar sikini ağızıma aldım. Resmen çocuk artık ereksiyon oluyordu yaşasın sertleşiyordu...

Burak Hala noluyor diyordu bende karnına vurup tepkimi gösteriyordum. Artık 15 Dakkika emim yalafıktan sonra zevk suların bile tattım. Artık amıma girecek kıvamdaydı.

Resmen çocuğun siki bi 18 cm oldu daha 14 yaşında birde 20 li yaşlarıda düşünün???

Kesin o zamanlar birdaha veririm :))

f3


Burak Halaaa??? Diye seslendi bende azgın bir sesle söyleeee Aşkımmm??? dedimm benim pipime ne oldu diye tekrar ağlamaya başladı korktu çocuk, işte bu dedim ve oğlum bunun tek bir çözümü var eski haline gelmesi için. Neyy??? Dediğinde, çık kücetten dedim yere yat dedim yatti bende taytı çıkardım ve kıllı amımı gördü baka kaldı ne bakıyorsun ?dedim, hiç? Dedi, ben amımı en son 2 yıl önce Aldım eldiven ile, pekte uzamıyor zaten bende.

Şimdi bunu eski haline getirecem sen gözünü yum bana güven dedim ve o şehvetli sikin üzerine oturmaya başladığımda heycandan ölüyorum sandım resmen bir bebeyle sikişiyorum hemde bu Kardeşimin oğlu...

O siki santım santım köküne girdiğinde tüm damarların atışını his ediyordum amımda.

Çocuk bi baktı hala his edmiyorum sıcaklık var diyordu bende susss merhemini sürüyorum oğlum diyip salanmaya başladım. Inlemeye başladım. Burak, Hala bana birşeyler oluyor gözünü yum sadece dedim ve sikinde inip kalkmaya başladım.

Artık Burak yeğenim benim 2 ci Kocam oldu, benim ikinci Kocam resmen 14 yaşında bir Çocuk...

Yaklaşı 20 dakkina sıpladıktan sonra Burak kalk benim odama gidiyoruz dedim. Yatağa yattım gel dedim. Geldi ve sikini tuttup pastır kendini dedim oda bastırınca, Hala ıslak ve çok sıcak dedi evet dedim bu Halanın amı şimdi den benim içime girip çık dedim oda uykuladı tabi ayaklarımla belini Kavrayıp ritim tutuyordum böyle böyle hızlan diye inledim sesli,,, hızzzzlaaannnnn aşkımmmm sik Halanı diye inledim... Halan senin Karın sik diye bağırdım çocuk, Hala? Sik beni ne demek ? Sonra anlatırım hızlan diye bağırdım ve Parmaklarımı amımdan çıkan sulara bulayıp koklamasına izin verdim hala bu ne güzel kokuyor diyordu... kokla aşkımmm kokla Halanın Kokusu oooo çek içine diyim bende kıvranıyordum kaç kez boşaldım saymadım ve tekrar boşaldım bu sefer sarsıla sarıla fışkırtarak hiç böyle olmadım daha önce böğrmeye başladım öküz gibi sesli sesli. Buraaaaaakkkkkk diyeeee ....

Halaa diyordu oda titrek sesle anlafım geliyor yat dedim hemen yattı bende hemen yumuldum sikine emmeye başladım resmen ıslak yapışkan am suyumla değişik bir tad.

Birden ağızıma patladı titreyerek salana salana korktu çocuk, Halaaaaa... diye ağlamaya başladı bişey oluyor ölüyorum diyordu :))))

Bilmiyorki Halası onu Milli yaptı : D

Tüm spermleri yuttum yuttum ama,,, tuhaf olan Dölü neden bukadar koyu ve parça parçaydı sütlaç gibi diyim.

Gerçekten öyle ?????

Ama tadı güzeldi :))) Burak sakın bunu kimseye söyleme yoksa koparırım bunu burdan dedim söylemem de niye dedi ? Bende bak diyerek tuttum sikini hala diriydi. Tamam diye bağırdı. Babama da mı diye sorduğunda bilakis babana söyleme annene dedim. Tamam dedi