Eniştem beni kanırta kanırta sikip içime boşaldı

Benim adım Banu, 165 boyunda, 50 kilo, sarışın, ela gözlü ve 22 yaşındayım. Yolda yürürken bütün erkekler bana sikecekmiş gibi bakar ve laf atarlar, bu da benim hoşuma gider ama hiç pas vermem.


Ablam işyerinde tanıştığı eniştemle üç sene evvel evlendi. Evlendikten bir sene sonra çocukları oldu ve ben ablamlara taşınıp çocuğa bakıcılık yapmaya başladım. Keşke taşınmaz olaydım. Eniştem ablamı sikerken ablamın inlemelerini ve çığlıklarını her gece dinlemeye başladım ve aşırı tahrik oldum. Her gün eniştemi düşünüp mastürbasyon yapıyordum. Enişteme kendimi siktirmeliydim, ama nasıl? Mini etek ve göğüslerini belli eden dar kıyafetler giymeye ve eniştemle flört ederek konuşmaya başladım. Eve geldiğinde eniştecim diyerek boynuna sarılıp öpüyordum, salonda kucağına oturuyordum. Hatta sabah gidip yatakta aralarına yatıyordum. Ablam da o senin kardeşin sayılır diyerek buna ses çıkarmıyordu, ama eniştemin de benimle ilgilenmeye başladığını kucağına oturduğumda götümün altında sertleşen yarağından ve hemen akabinde o gece ablamı bağırta bağırta sikmesinden anlıyordum. Eniştem kesin beni siktiğini düşünerek ablamı daha bir arzulu ve şehvetli sikiyordu.

aa


Bir gün ablam işe gitti ve eniştem evde kaldı. Eniştem o gün izin aldığını kullanmazsa izninin yanacağını söyledi. Bu benim için bulunmaz bir fırsattı.

Hemen banyoya gidip duş aldım, ve bornozumu giyip altım tamamen çıplak eniştemin yanına gittim. Boynuna sarıldım yanağımı boynuna dayadım ve kulağının arkasını öptüm. Eniştecim banyo yaparken omzum tutuldu masaj yapar mısın dedim. Eniştem kızardı ve önünde kabaran sikini görebiliyordum. Göz göze geldik, gözlerini gözlerimden ayırmadan omuzlarımı ve boynumu ovalamaya başladı. Eniştemin sert güçlü ellerini vücudumda hissetmek beni deli etmişti ve amımın vıcık vıcık olduğunu hissettim. Eniştem masaja devam ederken bornozumun bağını çözdüm ve önünü açtım. Enişteme “bak bana ne yaptın” dedim ve elini sulanmış cayır cayır yanan amıma götürdüm. Eniştem gözlerini gözlerimden 

ayırmadan tabii ki baldızım sana yardımcı olurum dedi, sol eliyle amımı parmaklamaya başladı, sağ eliyle de pantolonunun fermuarını açıp sikini çıkardı ve elime verdi. Beklediğim an gelmişti. Diz üstü çöktüm, eniştemin muhteşem siki, mantar başı, karşımda bütün ihtişamıyla duruyordu. Elimle skini sıkıca kavradım, dudaklarımla ve dilimle sikinin başına masaj yapmaya başladım. Daha sonra tempomu arttırdım ve ayakta duran eniştemin sikine sanki tapınırcasına ve eniştemin gözlerinin içine bakarak yarağını ve taşaklarını kıtlıktan çıkmış gibi yalamaya emmeye, apış aralarındaki erkeklik kokusunu içime çekmeye başladım. Eniştem inlemeye başladı ve kafamı güçlü elleriyle iki taraftan tutup boğazıma sikini kökleye kökleye sokmaya başladı. Arada nefessiz kalıyordum, kıpkırmızı oluyor, gözlerimden yaş geliyor ve kusacak gibi alıyordum ama eniştem hiç umursamadan boğazıma köklemeye devam ediyordu. Sonra birden durdu, “bakire misin?” dedi. “Hayır enişte değilim” dedim. “Vay orospu demek ondan kucağıma oturup beni her gün azdırıyordun” dedi.


Bana orospu demesi hoşuma gitmişti. Üzerimden bornozu çıkarıp attım ve sırt üstü halımın üzerine yatıp bacaklarımı iki yana açtım ve ellerimle amımı iki yana gerdim. Amım tabak gibi eniştemin karşısındaydı. “Beni evire çevire istediğin gibi sik eniştecim artık ben senin orospunum” dedim. Ben böyle diyince eniştemin siki sanki daha da şişti ve büyüdü. Üzerindekileri çıkartıp attı ve üstüme kapaklandı. “Dur yavaş ol enişte” dedim, ama o kendini kaybetmişti ve hiç bir şeyi duymuyordu. Eniştemin ağırlığımdan nefes alamıyordum. Sikini bir ana köküne kadar amıma soktu, kökleye kökleye, kanırta kanırta sikmeye başladı.


Zaten amım iyice sulanıp kızgın ateş gibi olduğundan amıma birden köklemesi bana büyük bir zevk vermişti.


Eniştemin sikinin mantar başına doğum yapmamış dar amımın boğumlarının masaj yaptığını, sikini dibine kadar kökleyince amımın gerilerek uzadığını, yarak başının rahmimin girişine döllemeye hevesli bir şekilde dayandığını hissediyordum.


Sanki amımı delip geçmek istiyor gibiydi. Bu böyle 10 dakika devam etti, ben orgazm üstüne orgazm oluyordum, her orgazm oluşumda sıcak kaygan dar amım eniştemin sikini sıkıca sarıp ritmik bir şekilde kasılıyordu, eniştem amımı sikmeye devam ettikçe orgazmlarımın şiddeti artmaya başladı, bütün vücudum sarsıla sarsıla kasılıyor gözlerim kararıyordu.

aa


Eniştem birden durdu ve “götün bakire mi” dedi. “Götüm çok dar enişte hiç siktirmedim” dedim. Birden gözleri parladı, “o zaman götünün bekareti benim” dedi. “Olmaz enişte acır götüm falloş olur” dedim. “Sus kaltak kendini elaleme siktirmişsin şimdi de eniştene siktiriyorsun göt hesabı mı yapıyorsun dedi” ve bana öyle bir tokat patlattı ki başım döndü ve kulaklarım çınlamaya başladı.


Eniştem beni yüz üstü çevirdi ve götümü aralayıp, “vay be şu pembe daracık göt deliğine bak, şimdi ben bunu mağaraya çevireyim de gör” dedi. Ben daha “yavaş” derken ağzımı bir eliyle kapatıp öteki eliyle sikini götüme hizaladı ve birden sikini götüme dibine kadar tek hamlede kökledi.


Ben o anda acıdan böğürmeye çalışıyordum ama eniştemin eli sesimin çıkmasına engel oluyordu. Acıdan vücudumu ateş başmıştı ve gözlerimden yaş geliyordu. Eniştem öyle bir köklüyordu ki taşaklarını göt deliğimde hissediyordum. “Götünün bekaretini aldım, senin bu dar götünü her gün sikecem orospu” diyerek git gide daha sert sikiyordu, bir eli ağzımı kapatırken öteki eliyle memelerimi ve kalçamı koparırcasına sıkıyor ve okşuyordu. Eniştem kökledikçe bütün vücudum yerde sarsılarak ileri geri gidiyordu.


Artık eniştemin kadını olmuştum, beni istediği zaman istediği yerde istediği deliğimden istediği gibi sikebilirdi. Bir erkeğe ait olmak, aşağılanmak, ve erkeğimin benim dediklerimi hiçe sayarak götümü yırtarak sikmesi hoşuma gitmişti. Orgazmlarım verdiği rehavet, eniştemin sıcak vücuduyla beni altında ezmesi, ve eniştemi içimde hissetmek, ve beni bir parça et siker gibi kafasına estiği gibi sikmesi muhteşemdi. Artık tamamen kendimi ona teslim etmiştim ve bağırmam durmuştu.


Eniştem “hoşuna gitti di mi kaltak” dedi ve elinin ağzımdan çekti. “İçime boşalabilirsin enişte korunuyorum” dedim. “Vay orospu önlemini de almış” dedi ve sikini götümden çıkartıp beni köpek pozisyonuna getirdi ve sikini bir amıma bir götüme dönüşümlü kökleye kökleye sokmaya başladı. “Bakalım benim döller götünde mi amında mı patlayacak, piyango amına mı götüne mi çıkacak” dedi ve kalçalarımı mengene gibi elleriyle morartırcasına sıkıp kavrayarak am göt sikmeye devam etti. “Doldur içimi artık sen benim erkeğimsin, kanırta kanırta amımı götümü sik, içimi bereketli döllerinle doldur kocacım” dedim. “Ne kocası sen benim orospumsun” dedi, amıma dibine kadar kökledi ve içime boşalmaya başladı, üzerime abandı, eniştemin ağırlığıyla köpek pozisyonundan yüzüstü pozisyonuna düştük. Siki hala kalkıktı sertti ve içimdeydi. Kesin ilaç almıştı. Hatta belki izinli olması da uydurmaydı ve bugün beni sikmeyi planlamıştı.


Ayağa kalktı, “orospu git yıkan gel daha akşama kadar sikecem seni” dedi. Ayağa kalktım, amımdan döller akıyor süt beyaz pürüzsüz kaymak gibi bacaklarımdan aşağı süzülüyordu. Duşa girdim ve yıkanmaya başladım. Eniştem duşta yanıma geldi, beni kucağına aldı, bacaklarımı beline, kollarımı boynuna doladım. Sikini amıma kökledi ve beni ayakta kucağında hoplata hoplata bir posta da duşta hem amdan hem götten başladı. Duşta döl kokusu, am suyu kokusu ve su sesleri altında beni 30 dakika daha sikti. Yeni boşaldığından hemen gelmiyordu. Beni birden kucağından indirdi ve “sikimi em ve döllerimi yut” dedi. Erkeğime itaat ettim ve boğazıma sikini kökleye kökleye soktum, sikinin başının şiştiğini ve kasılmaya başladığını hissedince sikinin başını boğazıma iyice dayayarak taşaklarını tamamen boşalttım ve döllerinin bir damlasını ziyan etmeden yuttum.


Artık eniştemin orospusu oldum, her gün işe 1 saat geç gidiyor ve gitmeden önce amımı götümü ağzımı göğsümü neremi bulursa sikiyor ondan sonra işe gidiyor. Hee gün sikiştiği için kendine güveni ve karizması da arttı iş yerinde hızla yükselmeye başladı. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır derler, eniştemin arkasındaki, ya da daha doğrusu altındaki, ya da kucağındaki kadın da benim.